June 23, 2012

WE SHOULD BE INSIDE EACH OTHER

Wczorajszy dzień był genialny ! Po dosyć udanym vintage - shoppingu spotkałam się z dawno niewidzianą przyjaciółką. Tak cholernie za nią tęskniłam ! Siedziałyśmy z przyjemnym miejscu rozmawiając o wszystkim i o niczym. Wieczorem wróciłam do domu, po czym z inną paczką wyszliśmy do klubu. Nie byłam w nastroju do tańczenia, ale i tak bawiłam się świetnie. Wróciliśmy późną nocą, było fantastycznie !
Poranek zaczęłam od pysznej kawy i dobrej muzyki. Dzisiaj jestem w nastroju na dobrą sesję zdjęciową i jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to wieczorem pokażę Wam efekty. Miłej soboty ! ♥

/Translate. Yesterdays was brilliant ! After I dod soem shopping in vintage stores I met with my best friend who i haven't seen for such a long time. I missed her so fucking much !! We talked and life, laughed and just enjoyed our selfs. After that, I got home and decided to go clubbing with some other friends. I wasn't in a 'dancing mood' yesterday but I had my fun anyway ! We got home late night, it was amazing !!
Today I started my day with my morning coffe and some good music. I'm in a 'photoshooting mood' today, so if everything goes well, I'll show you the effect later. Have a good Saturday !!

7 comments:

 1. Piękne kwiaty z pierwszego zdjęcia ♥ - jak się nazywają? :)

  Spotkania z dawno niewidzianą przyjaciółką zazdroszczę - ja z moją przyjaciółką nie widziałam się już kilka lat i też za nią tęsknię bardzo bardzo...

  Tobie również udanej soboty :)

  ReplyDelete
 2. dziekuje ! na pierwszym zdjeciu to sa goździki :)

  ReplyDelete
 3. That looks romantic:)
  Have a nice weekend too!

  ReplyDelete
 4. Sliczne sa te kwiaty. Takie spotkania sa strasznie fajne. Jest tak duzo rzeczy do obgadania.

  ReplyDelete
 5. zazdroszczę! Ja znów wczoraj wybrałam się na koncert Myslovitz, też takie przeniesienie się kilka lat wstecz ;d

  ReplyDelete