August 20, 2012

YOUR EYES SEEM TO LIKE ME


Jakiś czas temu pisałam, że coś popsuło się z moimi zdjęciami... I faktycznie, wczoraj przeglądając ja na innym komputerze zobaczyłam, jak fatalnie one wyglądają... Na tym, przy którym ja pracuję wszystkie fotografie są bardziej intensywne, maja mocniejsze kolory itp. Ale podczas edytowania doprowadzam je do normalnego stanu - jak się okazało nie do końca.. Proszę, napiszcie czy u Was też są one jakby bardziej intensywne, niekiedy aż ostro biją od nich kolory.

/Translate/ a while ago I wrote that sth has fucked up with my photos... Yesterday while I was browsing through my blog on an other computer I saw how different they look on the one I work on. Every single photo is like much brigher and intense - AWFUL ! Please let me know how display on your computer, are they very bright (sometimes to bright), too intense ??

3 comments:

  1. Na moim laptopie Twoje zdjęcia są jak najbardziej 'normalne', bez żadnych przesyceń itd :) nie masz się co martwić!

    ReplyDelete
  2. Mnie właśnie Twoje zdjęcia zachwycają niesamowitą "delikatnością" barw ! :)

    ReplyDelete
  3. moim zdaniem Twoje zdjęcia są super, są delikatne i wręcz pastelowe. chciałabym takie robić ale aparat mi na to nie pozwala, mój się zepsuł i wymaga naprawy, a teraz działam pożyczonym..

    ReplyDelete